Visa tiesa apie plastikines paletes

Visa tiesa apie plastikines paletes

Visa tiesa apie plastikines paletes

Šiomis dienomis itin didėja prieš trisdešimt metų rinkoje atsiradusių plastikinių palečių paklausa. Plastikinių palečių poreikis vis auga dėl keliamų naujų reikalavimų sveikatai, saugumui bei aplinkosaugai.

Plastikinės paletės gali būti naudojamos net 50 kartų ilgiau, dėl šios priežasties jos ima keisti medines paletes įvairiose šakose, tokiose kaip elektronikos, namų ūkio reikmenų, maisto ir gėrimų, farmacijos, statybos, logistikos ir kitose. Plastikinės paletės itin plačiai naudojamos šviežių ir šaldytų produktų skyriuose. Jos gali būti sterilizuojamos net 120 laipsnių temperatūroje ir nepraranda tvirtumo bei išlieka patvarios, dėl šių priežasčių plastikines paletes naudoja farmacijos, elektronikos ir maisto sektoriai.

Plastikinės paletės neužima daug vietos, jos itin suderinamos su dabartiniais automatizuotais medžiagų tvarkymo būdais. Jeigu sandėlyje trūksta vietos, paletes galima sukrauti lauke. Dar vienas plastikinių palečių privalumas yra tai, jog jos lengvesnės už medines, neturi vinių ir aštrių kampų bei yra glotnios. Dėl šių priežasčių tikimybė darbo vietoje susižeisti labai sumažėja.

Nors plastikinių palečių kaina didesnė nei medinių, tačiau jos naudojamos gerokai ilgiau, todėl greitai atsiperka.

Rekomenduojame:
Lietuvos vežėjų problemos Baltarusijoje
Transporto barometras: Trečiajame ketvirtyje ir vėl stebimas krovinių perteklius
TIR-EPD pakeitimai neramina rinkos dalyvius

 

Tags: , ,

Jūsų komentaras