VIA BALTICA magistralėje balandį bus ribojamas greitis

VIA BALTICA magistralėje balandį bus ribojamas greitis

VIA BALTICA magistralėje balandį bus ribojamas greitis

Keliaujantys magistrale „Via Baltica“ iš Panevėžio Kauno link turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad nuo balandžio vidurio pradedami rekonstrukcijos darbai, kurie gali sukelti nemenkų spūsčių kelyje. Darbai vyks kelyje A8 Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, atkarpoje nuo 8,32 iki 23,36 kilometro.

Eismo apribojimus lemia darbų krūviai ir pernelyg trumpi atlikimo terminai – maždaug 9 mėnesiai. Eismas vyks viena kelio puse, o srautus reguliuos laikinieji šviesoforai.

Norintiems kuo greičiau įveikti atkarpą, „Panevėžio kelių“ atstovai rekomenduoja planuoti maršrutus kitaip, pavyzdžiui, į Ramygalos miestelį galima važiuoti per Katinų ir Jotainių gyvenvietes, o Kėdainius galima pasiekti per Krekenavą.

Rekonstruojamo kelio ruožas sudaro 15,04 km. Po rekonstrukcijos šis kelias taps saugesnis ir atitiks ES kelių infrastruktūros plėtros reikalavimus. Tai – intensyviai vilkikų eksploatuojama atkarpa – per parą šių transporto priemonių važiuoja apie 2 tūkst. Darbus numatoma baigti iki kitų metų sausio pabaigos.

Rekomenduojame
Automobiliui po avarijos ir remonto bus reikalinga TA
Eismo sąlygos pagrindinėje šalies magistralėje gerėja
Švedijos keliai – saugiausi pasaulyje

Tags: 

Jūsų komentaras