Pagaliau susitarta dėl reikšmingo „Via Baltica“ ruožo rekonstrukcijos

LAKD nuotr.

LAKD nuotr.

Vienas iš pavojingiausių šalies kelių – „Via Baltica“ – dažnai vadinamas mirties keliu, sulaukė išskirtinio rekonstrukciją atliekančių įmonių dėmesio. Jau greitai kelio atkarpa, esanti netoli Marijampolės ir sudaranti šiek tiek daugiau nei dešimt kilometrų, bus patikėta įmonei FEGDA. Šiai atkarpai suderėta suma siekia daugiau nei 50 mln. Eurų.
Darbai turėtų prasidėti jau greitai, o juos planuojama baigti kitų metų pabaigoje. Prieš tai rekontruota atkarpa buvo pavesta „Kauno tiltams“, kurie naujojo konkurso šiemet nebelaimėjo. Pagal dabartinius valdžios planus visas kelias bus atnaujintas iki 2018 m. pabaigos, todėl vilkikų vairuotojai džiaugiasi jau dabar – tikimasi, kad avaringumas sumažės daugiau nei 50 proc.
Šiuo metu Kaunas logistikos rinkos dalyvius džiugina naujais projektais – ne tik reikšmingomis rekonstrukcijomis keliuose, bet ir logistikos įmonių plėtra. Nors gerųjų pokyčių gausu, tačiau laikinąją sostinę drebina policijos reidai. Neseniai Kauno pareigūnai surengė jungtinį reidą: jo metu buvo tikrinama, ar sunkiasvorio transporto atstovai sukdami rodo posūkius, ar segi saugos diržus. Sugriežtintos patikros, pavyzdžiui, dėl posūkio nerodymo gali baigtis teisių atėmimu keliems mėnesiams.

Rekomenduojame
VIA BALTICA magistralėje balandį bus ribojamas greitis
Via Baltica permainos – jau greitai
Kaip mus ruošiasi nustebinti Lenkija ir kodėl mums svarbus Suomijos dalyvavimas „Rail Baltic“ projekte?

Jūsų komentaras