TimoCom ir Lineka bendradarbiavimas: Bičiuliams – visada palankesnės sąlygos

Krovinių ir transporto birža TimoCom siekia jautriai įsiklausyti į transportavimo verslo dalyvių poreikius. Jų patogumui kiekvienais metais pasiūloma vis naujų produktų. Šiemet tokiu visų lauktu produktu bei paslauga tapo sandėliavimo birža. TimoCom savo vartotojams siūlo sandėliavimo biržos paslaugomis nemokamai naudotis net iki kitų metų kovo. Tačiau potencialūs nauji vartotojai taip pat nelieka pamiršti.

Didžiausia Europoje krovinių ir transporto birža yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos vežėjų organizacijomis Nacionalinis vežėjų klubas „Navekas“, Kauno vežėjų klubas. Sutartis asociacijų nariams numato lengvatines stojimo bei dalyvavimo prestižiniame TimoCom klube sąlygas: krovinių ir transporto biržos vartotoju galima tapti be prisijungimo mokesčio, mėnesiniam mokesčiui taikoma daugiau negu 50 proc. nuolada. Šia puikia galimybe nedelsdami pasinaudojo ir tuo džiaugiasi kelios dešimtys tiek didesnių, tiek ir mažesnių tarptautinių pervežimų įmonių.

Nuo šiol bičiulių ratas dar platesnis! Lapkričio mėnesio pradžioje transporto verslo paslaugų teikėjas „TimoCom Soft- und Hardware GmbH“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos nacionaline ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA bei tapo šios organizacijos nare.

1993 metais įkurta asociacija patikimai atstovauja Lietuvos ekspedijavimo bei logistikos verslo interesams tiek Vyriausybės ir įvairių šalies organizacijų, tiek ir tarptautiniu lygmeniu, yra tarptautinės ekspeditorių asociacijų federacijos FIATA narė. LINEKA darbo baruose – ir daugiau užduočių: ryšių su tarptautinėmis krovinių ekspedijavimo ir logistikos verslo organizacijomis plėtojimas, specialistų mokymai, ekspeditorių ir logistų paslaugų kokybės gerinimas.

Šiuo metu Nacionalinėje ekspeditorių ir logistų asociacijoje yra per 50 įmonių ir organizacijų, kurios užsiima krovinių ekspedijavimo, logistikos bei su šiuo verslu susijusiomis paslaugomis. TimoCom partneriams linki, kad bendradarbiavimo sutartis į verslo sėkmę padėtų plačiau atverti duris.

Panašūs straipsniai
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su asociacija “Kauno vežėjų klubas”
LINEKA atstovai dalyvavo susitikime su LPK Prezidentu Robertu Dargiu
Logistika verslui užaugina sparnus
Sandėliavimo birža: daugiau paslaugų – platesnės galimybės

 

 

Autorius: BukMatomas

Tags: , , , ,
Prenumeruoti sklaidos kanalą šiaim įrašui

Vienas atsakymas

Jūsų komentaras