Telematikos sistemos krovinių ir transporto biržose

Telematikos sistemos krovinių ir transporto biržose

Telematikos sistemos krovinių ir transporto biržose

Technologijoms logistikos rinkoje sparčiai tobulėjant, keliami vis aukštesni reikalavimai GPS telematikos  sistemoms. Nors jų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje gausu, vis dėlto potencialiam naudotojui bandoma įtikti ieškant universalaus sprendimo. Vienas iš jų – skirtingų telematikos sistemų integravimas vienoje platformoje. Tuomet įmanoma naudotis skirtingomis telematikos sistemomis ir sekti krovinius realiu laiku, sutaupant laiko ir optimizuojant darbą.

Svarbiausia tai, kad šios sistemos leidžia ne tik visada žinoti, kur yra jų transporto priemonė, bet ir suteikia daug naudingos informacijos apie ašių apkrovą, padangų slėgį, krovinių skyriaus temperatūrą, ridą, netgi durų atidarymo ir uždarymo laiką.

Tarptautinė krovinių ir transporto birža TimoCom šių metų balandį rinkai pristatė naująją  TC eMap® programą su sekimo funkcija. Joje – skirtingos GPS telematikos sistemos, integruotos  į TimoCom platformą, leidžia gerokai sumažinti informacijos srautą tarp vežėjo ir ekspeditoriaus. Vienas iš pagrindinių patikimumo rodiklių yra tai, kad logistikos bendrovė gali suteikti savo partneriams galimybę stebėti, kur yra jų transporto priemonė ir taip padeda išvengti papildomų rūpesčių bei sutaupyti laiko, nes nereikia nuolat skambinti partneriui ir įkyriai klausinėti, kokia situacija. Įvesdamos transporto priemonių pasiūlymus į transporto biržą, visos įmonės gali pažymėti, ar jų transporto priemonės gali būti stebimos, ar ne.

TimoCom bendradarbiauja su daugiau nei 20 telematinių paslaugų tiekėjų, naujojoje platformoje naudojami kompanijos Nokia žemėlapiai.

Telematinių sistemų gamintojai bei jų naudotojai netolimoje ateityje tikisi dar daugiau pokyčių – nė viena transporto priemonė į kelius neišriedės be modernių technologhijų įrangos.

Panašūs straipsniai:
Kelių rinkliavos sistema Vokietijoje
Mokestį susimokėti vis paprasčiau, nors ne pigiau
Telematikos sistemos – papildomos išlaidos ar reikšminga nauda

 

Autorius: BukMatomas

Tags: , ,