Šiuolaikinės krovinių paieškos tendencijos

Šiuolaikinės krovinių paieškos tendencijos

Šiuolaikinės krovinių paieškos tendencijos

Gyvename informacinių technologijų amžiuje. IT neaplenkė ir transporto srities, jos ganėtinai pakeitė transporto vadybininkų darbą. Pamirštos telefonų knygos, kiti senieji darbo metodai. Informacinių technologijų dėka veikla tapo nepalyginti efektyvesnė. Krovinių paieška vyksta internete, virtualiose krovinių ir transporto biržose. Rasti krovinį ar transporto priemonę reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku – tiesiog minučių reikalas. Šiuo metu Europoje yra per šimtą įvairaus profilio transporto biržų, kuriose siūlomas laisvas transportas bei laisvi kroviniaiiš visos Europos, taip pat Rusijos, kitų NVS šalių. Norint naudotis vienos ar kitos biržos paslaugomis, tereikia tapti jos vartotoju. Didžiausia Europoje, jau penkiolika metų veikianti krovinių ir transporto birža TimoCom turi per 85 tūkst. vartotojų visoje Europoje, kurie kasdien pateikia apie 300 tūkst. pasiūlymų.

Apstu šiuolaikinių įmonių, kurios yra ne vienos, o kelių tokių biržų vartotojos. Krovinių birža vežėjams atveria gerokai platesnius veiklos horizontus. Tai galimybė preciziškai planuoti veiklą, optimaliai išnaudoti turimus pajėgumus. Tai proga išvengti ne tik prastovų, bet ir tuščios ridos. Apie penktadalis sunkvežimių, nugabenę krovinį į paskirties vietą, namo vis dar grįžta tušti, veltui eikvojami degalai. Laisvi kroviniai įmonei padėtų gauti papildomo pelno.

Galimybė virtualioje erdvėje per penkias minutes rasti partnerį – šaunu. Tačiau nereikia pamiršti ir apie saugumą, juk kalbama apie sandorių sudarymą, konfidencialią informaciją. Nestinga ir sukčių, kurie taip pat naudojasi tais pačiais kanalais, kad susirastų sau grobį. Pradėjus gilintis paaiškėja, kad skirtingos biržos jiems – nevienodai lengvai prieinami „riešutėliai“. Ketinant tapti vienos ar kitos biržos vartotoju, verta pasidomėti, kaip ji rūpinasi savo vartotojų saugumu. Daugelis pasiūlys tik prisijungimo vardą bei slaptažodį… TimoCom saugumui skiria ypatingą dėmesį. Kiekvienam vartotojui suteikiamas individualus atpažinimo raktas, prie programos galima prisijungti tik per autorizuotą kompiuterį. Šios krovinių ir transporto biržos vartotoju tampa ne kiekvienas to panorėjęs, o tik įmonės, praėjusios daugiapakopį patikrinimą, kurios sėkmingai veikia ne mažiau kaip pusę metų, turi gerą reputaciją. Vartotojų stebėjimas nenutrūksta ir suteikus jiems prieigą. Esant bet kokiems pokyčiams, TimoCom komanda yra pasirengusi reaguoti greitai ir individualiai.

Panašūs straipsniai
Krovinių vagystės – mitas ar tiesa
Krovinių gabenimas: kokybės ir kainos santykis
Saugus krovinių vežimas, arba nuo ko prasideda vagysčių prevencija
Navigacijos sistemos gabenant krovinius – pagalba vairuotojui

 

Autorius: BukMatomas

Tags: , ,