Situaciją valdo tas, kas turi informacijos

Krovinių ir transporto paieška

Transporto sritį paprastai renkasi žmonės, kuriems nesvetima romantika, nuotykių troškimas. Tačiau realiame gyvenime tarp įmonių esanti konkurencija romantika nekvepia. Laimi tas, kuris sugeba laiku gauti reikiamą informaciją. Tokią informaciją suteikia krovinių ir transporto birža. Daugelis transporto, logistikos įmonių vadovų visoje Europoje pripažįsta, kad sėkminga veikla šiandien būtų sunkiai įsivaizduojama be krovinių (transporto) biržos.

Krovinių vežėjams ir ekspeditoriams virtualios biržos idėją padėjo įgyvendinti informacinių technologijų specialistai. Buvo sukurta programinė įranga, kuri leidžia realiu laiku talpinti šimtus tūkstančių pasiūlymų. Prieš penkiolika metų sukurta TimoCom Truck&Cargo® iš kitų išsiskyrė naujoviškumu, dinamiškumu. Ji yra nuolat tobulinama, todėl ir šiandien užtikrintai išlieka Europos krovinių ir tranporto biržos lyderis.

Virtuali krovinių ir transporto birža veikia genialiai paprastai. Susipažinę su naudojimo sąlygomis ir parsisiųsdinę programą, tampate lygiateisiais biržos vartotojais, nepriklausomai nuo įmonės dydžio.

Vieniems vartotojams aktualu rasti laisvą krovinį, kad iš taško A į tašką B krovinį nugabenęs sunkvežimis grįžtų ne tuščia rida, nuostolingai neeikvotų degalų. Kiti vartotojai biržoje teikia laisvo krovinio pasiūlymus. Kuo daugiau krovinių birža turi vartotojų, tuo didesnė krovinių pasiūla. Analogiškai yra transporto biržoje: vieni vartotojai čia ieško laisvo transporto, kiti teikia laisvo transporto pasiūlymus. Taip krovinio ar transporto paieška gali užtrukti tiesiog keliolika minučių, įmonėms telieka sudaryti naudingas sutartis.

TimoCom ekspertai informaciją apie esamus laisvo transporto ir krovinių pasiūlymus vartotojams gali suteikti ir mobiliuoju telefonu.

Naujiesiems vartotojams neretai kyla klausimų dėl biržoje dalyvaujančių transporto firmų patikimumo. Į krovinių ir transporto biržos „klubą“ prisiregistruojantys nauji nariai privalo apie save pateikti nemažai informacijos, ji yra patikrinama.

Autorius: BukMatomas

Tags: , , , , ,

Jūsų komentaras