Siaubinga žinia vežėjams: bus ribojamas eismas Brenerio perėja

Bus ribojamas eismas Brenerio perėja

Bus ribojamas eismas Brenerio perėja

Vežėjai pakraupę – greitu laiku gali tekti sugaišti kur kas daugiau laiko ir išleisti gerokai didesnes sumas pinigų dėl eismo ribojimo Brenerio perėja, esančia tarp Austrijos ir Italijos sienos. Ja eina labai svarbus kelias E45. Jis jungia Insbruką ir Bolcaną.

Balandį buvo išmontuoti apsauginiai turėklai tarp Italijos ir Austrijos. Austrija nusprendė vėl imtis sienos su Italija kontrolės dėl pabėgėlių, kad būtų stabdomas jų judėjimas į Austriją. Taigi, atsiras kontrolės punktai, kurie leis pasirūpinti sienos kontrole ir užtikrins, kad į šalį įvažiuotų tik tie, kurie turi leidimus.

Esant tokiam sprendimui, kuris, panašu, jau nebebus atšauktas, baiminamasi ekonominių pasekmių – spūstys privers prarasti dideles sumas pinigų. Kuo lėtesnis transporto priemonių judėjimas, tuo ilgiau užtrunka ir visi kiti logistikos procesai.

Vien pernai daugiau kaip du milijonai sunkiasvorių transporto priemonių kirto Alpes keliu E45 (keturios juostos). Kai atsiras pasienio postai, tuomet ties jais greitis bus apribotas iki 30 km/h. Vežėjai jau dabar privalo nusiteikti ilgam laukimui, mat kol vyks tikrinimo procedūros, eismas bus kone sustojęs.

Rekomenduojame
Austrija ruošiasi pradėti sienų kontrolę
Suskystintos gamtinės dujos vilkikams – kada tai taps lietuvių realybe?
Patarimai, į ką reikia atkreipti dėmesį pildant CMR važtaraštį

Tags: , ,

Jūsų komentaras