Saugus krovinių vežimas, arba nuo ko prasideda vagysčių prevencija

Saugus krovinių vežimas, arba nuo ko prasideda vagysčių prevencija

Saugus krovinių vežimas, arba nuo ko prasideda vagysčių prevencija

Vagys tampa vis įžūlesni, tačiau verslas nėra beginklis – kaip atsvarą mes galime pateikti saugumo tinklą. TimoCom drauge su viena iš pirmaujančių tarptautinių draudimo kompanijų SCHUNCK GROUP visoje Europos Sąjungoje skelbia saugaus krovinių vežimo kampaniją.

Saugus vežimas yra įmanomas derinant TimoCom daugiapakopę saugumo sistemą, iš vienos pusė, ir verslo subjektų budrumą, iš kitos pusės. TimoCom saugumo sistema sukurta tam, kad į krovinių ir transporto biržą patektų tik patikimi klientai, taip biržoje būtų užtikrintas maksimalus saugumas. Klientams, be to, rekomenduojama visada tikrinti naujus verslo partnerius, kad būtų išvengta sutarties pasirašymo su „nešvariu“ verslu. Tam būtina įsitikinti, kad būsimasis verslo partneris iš tiesų yra tas, kuriuo prisistato ir teisėtai naudojasi programine įranga. Rekomenduojama paisyti TimoCom interneto svetainėje www.timocom.lt teikiamų saugumo patarimų, o suabejojus dėl saugumo pasinaudoti karštąja telefono linija.

Įmonėms išvengti vagysčių bei apgavysčių padeda paprasti saugumo patarimai. Jų esmė – nepasitikėti tais, su kuriais sandoris sudaromas pirmą kartą.

Pirmoji taisyklė – tikrinti visus dokumentus (važtaraštis, vairuotojo asmens tapatybės dokumentas, automobilio dokumentai, draudimo liudijimas/jį patvirtinantis dokumentas, leidimas užsiimti veikla). Susisiekite su CMR važtaraščio draudiku.

Antroji taisyklė, nepasitikėti ryšio priemonėmis. Patikrinkite, ar partnerio mobiliojo telefono numeris sutampa su turimu transporto biržos. Patys skambinkite iš fiksuotojo ryšio telefono. Saugumo negarantuoja nemokamas elektroninis paštas. Siuntėją galima patikrinti paprašius atsiųsti patvirtinimą faksu, paskambinus į vežėjo buveinę. Gavus faksogramą, būtina patikrinti, ar nurodytas fakso numeris yra teisingas.

Trečioji taisyklė, reaguoti nedelsiant (kilus abejonių dėl vežėjo; bent kiek vėluojant kroviniui).

Ketvirtoji taisyklė: skatinti kiekvieno darbuotojo budrumą, o patikros kriterijai turi būti į kraują įaugusi taisyklė.

Didelės vertės kroviniai, kurių vertė per 200 tūkst. eurų, turi būti patikimi tik patikimiems, gerai žinomiems partneriams.

Daugiau:

 

Autorius: BukMatomas

 

Tags: , , ,
Prenumeruoti sklaidos kanalą šiaim įrašui

Vienas atsakymas

Jūsų komentaras