Rusijos vežėjai, važiuojantys per Ukrainą, turi susimokėti

Rusijos vežėjai, važiuojantys per Ukrainą, turi susimokėti

Rusijos vežėjai, važiuojantys per Ukrainą, turi susimokėti

Valstybės mokamų paslaugų pagrindu tapo rengiamos neformalios Ukrainos organizacijų akcijos. Atnaujintą Rusijos sunkvežimių blokadą Vakarų Ukrainoje stengiamasi įveikti naudojantis policijos palyda.

Ši žinia buvo pareikšta Rusijos tarptautinių vežėjų automobiliais asociacijos ASMAP tinklalapyje. Lenkijos ir Rusijos atstovams nesuradus bendros kalbos ir neapsikeitus tarpusavyje sunkvežimiams išduodamais leidimais, Rusijos sunkvežimiai prarado Lenkijos tranzitą ir tuomet prasidėjo Ukrainos kelių blokados.

Didžioji dalis patraukė į Pietus, Vakarų Europą pasiekdami per Ukrainą, Vengriją ir Slovakiją. Į šio įvykio sukūrį įsitraukė organizacija „Pravyj sektor“, Donbaso karinių veiksmų dalyvių sąjunga ir kitos. Jos siekė stabdyti šalies-agresorės transportą, reikalaujant, kad Ukrainos valdžia tą patį padarytų oficialiai.

Organizacijoms sekėsi blokuoti Rusijos sunkvežimių judėjimą per Ukrainą, todėl Rusija oficialiai ėmė stabdyti jos teritorijoje esančius Ukrainos sunkvežimius. Tai pastebėjusi, įsikišo Ukrainos valdžia ir oficialiai uždraudė kaimyninės šalies sunkvežimių įvažiavimą. Visa tai vyko tik kelias dienas: praėjusią savaitę abiejų šalių sankcijos buvo atšauktos, o Ukrainos valdžia nusprendė užtikrinti transporto judėjimą.

Nepaisant to, vėl sukilo aktyviosios organizacijos, kurios paskelbė blokados atnaujinimą. Dėl šio įvykio išaugo valdžios ir organizacijų struktūrų kolizijos tikimybė, kadangi tarpusavio įsipareigojimai yra prieštaringi.

Valdžia kolkas ėmėsi tik tokių veiksmų: susimokėjus apie 40 eurų sumą, sunkvežimis bus policijos palydėtas nuo vieno Ukrainos pasienio iki kito. Pasak ASMAP, ši suma yra nekintama, tačiau Ukrainos Vidaus reikalų ministerijos atstovai teigia, jog paslaugos suma gali kisti dėl maršruto ilgio.

Rekomenduojame
Kelių mokesčių sistema Belgijoje
Žieminių padangų taisyklės Europoje
Padėtis tarp Lenkijos ir Rusijos: ar laimės vežėjai?

Tags: , , ,

Jūsų komentaras