Rusija pritaikė sankcijas valgomajai druskai

Rusija pritaikė sankcijas valgomajai druskai

Rusija pritaikė sankcijas valgomajai druskai

Rusijos vyriausybė papildė draudžiamų importuoti prekių sąrašą valgomąja druska iš Vakarų pasaulio ir kai kurių kitų šalių.

Apie tai praneša dokumentas publikuojamas teisinės informacijos tinklalapyje, teigia tvrain.ru.

Birželį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pratęsė produkcijos embargą iki 2017 m. pabaigos. Dokumente konstatuojama, jog apribojimai yra pratęsiami nuo 2016 m. rugpjūčio 6 d. iki 2017 m. gruodžio 31 d., norint apsaugoti Rusijos interesus. Anksčiau Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas nurodė tęsti prekybinį embargą iki pusantrų metų. Tuomet jis aiškino, kad už produktų apribojimus ne kartą pasisakė Rusijos gamintojai.

Minėtas importo draudimas įsigalios nuo lapkričio mėnesio. Prekybinį embargą Rusija įvedė 2014 metų rugpjūtį, reaguodama į Vakarų demokratijų sankcijas, kurios buvo įvestos po Krymo aneksijos.

Pirmaisiais sankcijų galiojimo metais jos buvo taikomos tik kai kuriems produktams – mėsai ir jos gaminiams, žuvims ir jų produkcijai, pienui ir jo gaminiams, vaisiams bei daržovėms – iš JAV, Europos Sąjungos, Australijos, Norvegijos, Kanados.

Po vienerių metų į sąrašas pasipildė prie antirusiškų sankcijų prisijungusiomis Albanija, Juodkalnija, Islandija, Lichtenšteinu, o nuo 2016 – ųjų ir Ukraina.

Didžiausi importuotojai į Rusiją buvo Ukraina, Baltarusija, Kazachstanas, Turkija, Nyderlandai, Danija bei Šveicarija.

Rekomenduojame
Ką vėl sugalvojo Rusija?
Sunkvežimio vairuotojai – dažni įvykių kaltininkai
Staigmena vilkikų vairuotojams – turbo-žiedinė sankryža

Tags: , , , ,
Prenumeruoti sklaidos kanalą šiaim įrašui

Vienas atsakymas

Jūsų komentaras