Rinkimai Linavoje

Rinkimai Linavoje

Rinkimai Linavoje

Lietuvos nacionalinėje vežėjų asociacijoje LINAVA praėjusią savaitę baigėsi regioninių susirinkimų maratonas. Juose iškelti kandidatai į prezidento, prezidiumo narių ir revizijos komisijos postus. Po ilgus metus asociaciją drebinusių pozicijos ir opozicijos (Judėjimo „Už skaidrumą LINAVOJE“) karų, regis, situacija nei kiek nepasikeitė ir prieš šiuos asociacijos vadovybės rinkimus. Ir vėl svaidomasi kaltinimais, kritikuojamos kandidatų programos, riejamasi dėl to, kad revizijos komisija negali patikrinti finansinių dokumentų, mat jų neva nepateikia dabartinis LINAVOS generalinis sekretorius Ričardas Malkus.

Visgi pokyčių esama: kai kurie regioniniai susirinkimai parodė, kad randasi naujų lyderių. Šiaulių regioniniame susirinkime ilgametį asociacijos prezidentą Algimantą Kondrusevičių aplenkė Vytautas Milėnas – jis, kaip kandidatas į LINAVOS prezidentus – surinko 25 balsus, o jo oponentai – minėtas A. Kondrusevičius (15 balsų), Erlandas Mikėnas (17 balsų). Šiauliečiai ne tik balsavimo rezultatais pasakė, kad jų regione bus tvarka – jie, skirtingai nei kitų regionų atstovai, visus, atėjusius balsuoti su įgaliojimais, patikrino, ar tikrai atvykęs asmuo atstovauja tą įmonę, nuo kurios yra siųstas.

Daugiausiai barnių visuose regionuose kilo dėl to, kad į susirinkimus vežėjai vėl atvyko su įgaliojimais, nors pagal pernai pakeistą Asociacijų įstatymą situacija turėjo atrodyti gerokai kitaip: buvo tikimasi, kad į susirinkimus  atvyks įmonių vadovai.

Be abejo, įgaliojimų naudojimas nebuvo pats didžiausias šių metų priešrinkiminio maratono „smūgis“ – daugelį itin nustebino naujo kandidato į prezidento postą – Vytauto Milėno –  atsiradimas. Pastarasis nusiteikęs itin užtikrintai ir tiki, kad situacija LINAVOJE gali ir turi pasikeisti, mat ilgametis neūkiškumas išbalansavo ne tik jos narius, bet ir pačią vadovybę.

Dabar, kai kandidatai iškelti, belieka laukti Kongreso, kuris, tikimasi, bus gausus kaip niekad: vežėjai jau suprato, kad asociacijoje bręsta lemiamų pokyčių metas.

Rekomenduojami straipsniai
EURO 6: pliusai ir minusai
2014 m. metų pradžia transporto rinkoje
Degalų, įvežamų iš Rusijos ir Baltarusijos, ribojimas (pliusai ir minusai)

Tags: , , ,

Jūsų komentaras