Pelningiausios sandėlio įkūrimo vietos pasirinkimas

Pelningiausios sandėlio įkūrimo vietos pasirinkimas

Pelningiausios sandėlio įkūrimo vietos pasirinkimas

Nenaudojamas inventorius logistikos vadybininkams ir verslo įkūrėjams atrodo pavojingiausias dalykas. Nėra neseniai įsikūrusios ar tarptautinio masto įmonės, kurios negąsdintu žodžiai „nenaudojamas“ arba „sąstingis“. Dar labiau gąsdina klausimas, kur kurti naują sandėlį, kad jo lokacija nekeltų problemų ne tik dabar, bet ir netolimoje ateityje.
Savaime suprantama, kad finansinis augimas ir plėtra yra labiausiai visų įmonių laukiamos formos versle. Norint pasiekti efektyviausių rezultatų, reikia pradėti nuo strategijų ir pasikeitimų vykdymo. Taigi, kaip išsirinkti teisingą sandėlio lokaciją?
Pirmiausia reikėtų atsižvelgti į produktyvią vietą. Ši vieta turėtų būti kaip centrinė būstinė ar nors tokios vietos siekiamybė. Tinkamai pasirinkti vietą sandėliui turėtų padėti šie kontroliniai klausimai: ar bus reikalingi laivai norint priimti arba eksportuoti krovinius? Ar vieta, kurioje bus sandėlis, yra šalia kitų įmonių sandėlių? Kokie mokesčiai pasirinktoje vietoje? Koks yra susisiekimas iš jūsų pasirinktos sandėlio vietos? Ar ateityje, esant poreikiui, bus galima plėsti sandėlį ar išsinuomoti atskirą erdvę toje pačioje vietoje?
Įsigyti sandėlį yra svarbi ir daug laiko reikalaujanti užduotis, nes nuo to priklausys ir įmonės ateitis, jos pelnas, todėl reikia būti užtikrintiems pasirenkant, gerai įvertinti esamą situaciją. Ekspertai pataria nuolat konsultuotis su sandėlių rinkos žinovais, planuojančiais tokių patalpų plėtrą ir vadovautis ne tik emocijomis dėl atsiveriančių galimybių, bet nepamiršti ateities vizijos.

Rekomenduojame
Padėtis tarp Lenkijos ir Rusijos: ar laimės vežėjai?
Išmaniosios technologijos kovos su šešėliu: kaip tai palies logistiką?
„Linava“ užsimojo vykdyti draudimo sąnaudų mažinimo projektą

Tags: , , ,

Jūsų komentaras