Nuo šiol sumokėti už TIR bus galima pasinaudojus terminalu

Nuo šiol sumokėti už TIR bus galima pasinaudojus terminalu

Nuo šiol sumokėti už TIR bus galima pasinaudojus terminalu

Iki šiol Lietuvos vežėjai už TIR mokėdavo atvykę į Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos LINAVA būstinę ir susitikę su už tai atsakingu asmeniu. Nuo šiol viskas bus dar paprasčiau, mat asociacija nusprendė diegti šiuolaikiškas technologijas ir įsirengė grynuosius pinigus priimantį FOXBOX terminalą.

Kol kas vežėjai gali už paslaugas atsiskaityti ne tik terminale, bet ir kasoje, mat šiuo metu vyksta testavimo laikotarpis – bus vertinamas tokios paslaugos efektyvumas, paslaugų kokybė, taip pat bus išanalizuota ir atsakyta į klausimą, kokios yra tokios paslaugos sąnaudos.

Asociacijos generalinis sekretorius Vidmantas Adomaitis džiaugiasi, kad ir vežėjai galės naudotis moderniomis technologijomis ir taip sutaupyti laiko. Mat grynųjų pinigų terminale sumokėti už paslaugą užtrunka vos minutę. Nepaisant to, kad TIR pardavimai mažėja, vis dėlto buvo nuspręsta optimizuoti šį procesą. Rusijos institucijos, atsakingos už TIR sistemos veikimą, patikina, kad ir toliau bus rūpinamasi, kad ši sistema veiktų sklandžiai ir nesukeltų problemų ja besinaudojantiems.

Lietuvos vežėjai palankiai vertina pažangių elektroninių technologijų diegimą ir sako, jog iš pradžių ši naujovė gali sukelti šiek tiek rūpesčių vyresnio amžiaus žmonėms, kurie neturi gerų naudojimosi kompiuteriu įgūdžių, bet tikisi, kad asociacijos darbuotojai pamokys naudotis ir ateityje apmokėjimas už TIR bus operatyvus, patogus ir nesukeliantis problemų nei jaunesnio, nei vyresnio amžiaus žmonėms.

Rekomenduojame:
Rusija išliks TIR sistemos dalyve
CMR važtaraštis
Kada krovinius gabensime be TIR knygelių?

Tags: , ,

Jūsų komentaras