Nuo balandžio pirmosios įsigalios nauja Belgijos kelių mokesčių sistema

Nauja Belgijos kelių mokesčių sistema

Nauja Belgijos kelių mokesčių sistema

Nuo 2016 m. balandžio 1 d. Belgijoje pradės veikti nauja palydovinė kelių mokesčių sistema sunkiajam transportui. Naujos paslaugos teikėjo „DKV Euro Service“ internetiniame puslapyje jau pradėta registracija įrenginiui „On Board“ gauti.

Norint išvengti ilgos registracijos procedūros, vežėjai gali pasinaudoti „DKV Euro Service“ teikiama registracijos procesą lengvinančia paslauga. Vežėjams internetinėje svetainėje reikės pateikti tik duomenis apie transporto priemonę ir įmonę bei įgalioti teikėją, kuris atliks visą registracijos procedūrą, o po to išsiųs „On Board“ įrenginius tiesiogiai vežėjui.

„DVK Euro Service Baltikum“ vadovas Artūras Michejenko teigia, kad registracijos paslauga reikalinga tam, kad palengvintų vežėjams dokumentų tvarkymo procedūras. Pateikus tik reikiamus duomenis, bus pasirūpinta visu kliento registracijos procesu Belgijos kelių mokesčio teikėjo sistemoje. Bendrovė „DKV Euro Service“ įkurta 1934-aisiais Vokietijoje. Europoje lyderiaujanti bendrovė veikia keturiasdešimt dvejose šalyse, turi daugiau nei 54,600 tūkst. degalinių, teikia kuro kortelių paslaugą, kurių rinkoje naudojama apie 2,5 mln. ir išduoda „On Boards Unit“ įrenginius, kuriais naudojasi daugiau nei 120 tūkst. klientų Europoje.

Lietuvoje „DKV Euro Service“ veikia jau 16 metų. Jai atstovauja UAB „DKV Euro Service Baltikum“, kuri teikia paslaugas Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose.

Rekomenduojame:
Švedijos keliai – saugiausi pasaulyje
Transporto barometras: Trečiajame ketvirtyje ir vėl stebimas krovinių perteklius
TimoCom sujungia krovinių biržą ir sekimo platformą

Tags: , ,

Jūsų komentaras