„Linavą“ vėl purto skandalai

„Linavą“ vėl purto skandalai

„Linavą“ vėl purto skandalai

Vienas skandalas po kito krečia Lietuvos vežėjų asociaciją „Linava”. Po ne vienerius metus vadovu buvusio Algimanto Kondrusevičiaus pasitraukimo, dabar neaiški ir TIR bei muitų komiteto pirmininko Aldo Motiejūno karjera.

A. Motiejūnas įtariamas dėl to, kad pardavinėjo suklastotus prekių gabenimo dokumentus kitoms transporto įmonėms. Kaltinimai pareikšti ne tik A. Motiejūnui, bet ir tokių transporto įmonių kaip „Loritransa“, „Hofa“, „Frega“, „Irminta“, „Litkusta“ bei muitinės paslaugų bendrovės „Premuita“ vadovams.

Nustatyta, jog suklastoti leidimai paštu iš Čekijos į Lietuvą buvo siunčiami A. Motiejūno bendrovei, kuris, kaip įtariama, galėjo tokius leidimus pardavinėti įvairioms Lietuvos krovinių gabenimo įmonėms. Įmonės su A. Motiejūnu atsiskaitydavo grynaisiais arba pavedimu, o vieno leidimo kaina galėjo siekti 500 – 600 eurų. Turima duomenų, jog pelnas už suklastotus leidimus galėjo siekti apie 3 milijonus eurų.

Po atliktos kratos A. Motiejūno namuose, automobilyje ir įmonės „Vantra“ būstinėje buvo sulaikytas pats A. Motiejūnas, tačiau praleidęs dvi paras areštinėje jis paleistas už 10 tūkstančių eurų užstatą.

Rekomenduojame:
TimoCom pokalbių programa jau pasirodė!
Nuo balandžio pirmosios įsigalios nauja Belgijos kelių mokesčių sistema
Ryškėja planai Vilnius–Kaunas greitkelį paversti automagistrale

 

 

Tags: , ,

Jūsų komentaras