Lietuvos vežėjams – teisinė pagalba iš Prancūzijos

Lietuvos vežėjams – teisinė pagalba iš Prancūzijos

Lietuvos vežėjams – teisinė pagalba iš Prancūzijos

Prancūzija Lietuvos vežėjams labai svarbi tranzitinė šalis, tad, ne paslaptis, kad joje kyla nemažai problemų – dėl avarijų, darbo ir poilsio režimo pažeidimų, neleistinų prekių ar nelegalių gabenimų. Atsižvelgdama į šią situaciją, Lietuvos nacionalinė vežėjų asociacija LINAVA ėmėsi bendradarbiauti su ne vienerius metus Prancūzijoje dirbančiu teisės mokslų daktaru p. M. Michalausku, kuris su asociacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir įsipareigojo už atitinkamą įkainį teikti pagalbą Lietuvos vežėjams anglų, prancūzų, rusų kalbomis.

Vežėjai nuo šiol galės gauti kvalifikuotą pagalbą spręsdami draudiminių įvykių ginčus (vagystės, gabenamų prekių sugadinimai, sužalojimai ir t.t.); komercinius ginčus (skolos ir kiti piniginiai klausimai su partneriais); darbo ir poilsio režimo pažeidimų ginčus ir t.t.

Asociacijos generalinis sekretorius Vidmantas Adomaitis akcentuoja, kad šis memorandumas tarp LINAVOS ir M. Michalausko labai laiku ir turintis daug reikšmės, nes šiuo metu daug rimtų problemų Lietuvos vežėjams Prancūzijoje kyla dėl sugriežtintos privalomojo kassavaitinio poilsio tvarkos – ją pažeidus taikomos didelės sankcijos.

Jau dabar apstu panašaus pobūdžio situacijų, kai Lietuvos įmonių savininkams yra pritaikytos šios griežtos sankcijos. Advokatas M. Michalauskas sako, jog jo patirtis leidžia operatyviai pagelbėti ir patarti, kaip derėtų elgtis tokiose kritinėse situacijose. Šioms paslaugoms LINAVOS nariams bus taikomas sumažintas įkainis.

Rekomenduojame:
Kokia puspriekabė geriausiai tarnaus vežėjui?
Vežėjai laukia rinkos pagyvėjimo
Krovinių paieška – ekspedicinės veiklos licencijavimas

Tags: , , ,

Jūsų komentaras