Laisvi kroviniai: Būdas aplenkti savo konkurentus

Lietuvoje yra gerokai per 3 tūkst. krovinius gabenančių transporto įmonių. Beveik pusės jų verslo interesai siejasi su Vakarų Europa. Daugelis tarptautinių pervežimų įmonių jau yra įpratę dirbti su krovinių ir transporto biržomis, yra ne vienos tokios biržos vartotojos. Tai efektyvus būdas rasti laisvų krovinių, išvengti nuostolingų grįžtamųjų reisų ir pan.

TimoCom vartotojai palyginti su kitais vežėjais turi papildomą privalumą. Neišeidami iš biuro ir net nepakeldami telefono ragelio jie gali nemokamai dalyvauti pervežimo konkursuose visoje Europoje ir laimėti patrauklias ilgalaikes sutartis. Kur ir kokie šiuo metu galioja pervežimo konkursai, galima sužinoti savo kompiuteryje, transporto biržos konkursų skelbimo programoje „TC eBid®“.

Šiais laikais laiku gauta informacija yra aukso vertės. Sumanaus verslininko rankose ji tampa svarbiu koziriu, kuris rinkoje suteikia taip reikalingo pranašumo. Kroviniai Vakarų Europoje neužsiguli.

Internetinė pervežimo konkursų skelbimo platforma veikia nuo 2009 metų pabaigos. Šio įrankio efektyvumu jau įsitikino tūkstančiai vežėjų ir ekspeditorių. Pervežimo konkursuose dalyvauja ne tik stambios, bet ir vidutinės bei smulkiosios transporto įmonės. Pastarosios, pasiūlydamos patrauklesnę kainą, kai kada netgi turi daugiau šansų už didžiąsias konkurentes laimėti konkursą. Sąlygos ir informacija visiems konkurso dalyviams yra tokios pačios.

Norint dalyvauti transporto konkurse, kuriuos skelbia gamintojai iš visos Europos, reikia tik trijų žingsnių: pateikti duomenis apie save ir specifikuoti poreikius, pasiūlyti savo kainą (užtikrinta nuolatinė prieiga ir grįžtamasis ryšys); paskutinis žingsnis – derybos dėl sutarties. Beje, kainą galima siūlyti ne tik už kilometrą, bet ir už vienetą (pakrovimo metrą, padėklą). Kitų konkurso dalyvių siūlomos kainos yra nematomos. Taip užkertamas kelias „kainų karui“. Konkursui pasibaigus gali būti pateiktos ataskaitos, kurios padeda patikrinti rinkos kainas.

Laimėti pervežimo konkursą – tai kroviniai „iš pirmų rankų“, galimybė išsiversti be papildomų tarpininkų; tai darbo apimties užsitikrinimas daugeliui mėnesių. Pamirškite sudėtingas lenteles, adresų katalogus ir varginančius telefono skambučius.

Panašūs straipsniai:

Autorius: BukMatomas

 

Tags: , ,

Jūsų komentaras