Krovinius rasti dabar taip paprasta

Krovinius rasti dabar taip paprasta. Šiuolaikinių informacinių technologijų dėka galima realiu laiku matyti, kokie laisvi kroviniai siūlomi bet kurioje Europos valstybėje.

Vežėjai ir ekspeditoriai dar nespėjo pamiršti anksčiau įprastos specifikos, kiek pastangų reikalavo krovinių paieška. Pagrindinis pagalbininkas buvo telefonų knygos. Susidarius galimų partnerių sąrašą, tekdavo suplukus skambinti visiems iš eilės, kad net telefono aparatai kaisdavo. Tai kainavo ne tik daug laiko, bet ir nervų, ir materialinių sąnaudų. Jas sudarė užmokestis darbuotojams, visą dieną užgulusiems telefonus, taip pat įspūdingos sąskaitos už telefono pokalbius. Žvelgiant šių dienų akimis, nepaisant milžiniškų pastangų, darbo efektyvumas buvo menkas. Daug lėmė asmeninės pažintys. Geriausia sekdavosi tiems vežėjams, kurie turėdavo globėjų valdžios struktūrose. Tokia sistema, be abejonės, buvo nepalanki ne tik vežėjams. Laisviems kroviniams taip pat būdavo nelengva rasti vežėjus.

Dabar laisvų krovinių paieška užtrunka kelias minutes. Tereikia įsijungti kompiuterį ar pasitelkiant išmaniuoju telefonu prisijungti prie krovinių ir transporto biržos programos ir pasirinkti paieškos parametrus. Laisvi kroviniai Europoje – kaip ant delno.

Šiemet sukako jau penkiolika metų, kai buvo įkurta TimoCom krovinių ir transporto birža Truck&Cargo®, Europoje ji – užtikrintas rinkos lyderis. Kiekvieną dieną pateikiama iki 300 tūkstančių pasiūlymų iš daugiau nei 85 tūkstančių vartotojų iš 44 Europos šalių. Programa patogu ir paprasta naudotis. Vos keliais klavišų paspaudimais galima sužinoti, ar yra jums aktualių pasiūlymų – kokie šiuo metu siūlomi kroviniai iš Vakarų Europos ar kroviniai į Rytų Europą, nustatymuose tereikia nurodyti pageidaujamą pradinę ir galutinę šalį. Kaip tai atrodo ir veikia iš tiesų, nesunku suprasti atsivertus internetinį krovinių ir transporto biržos variantą. Jį galima pamatyti ne tik TimoCom interneto svetainėje www.timocom.lt, bet ir vežėjų puslapiuose www.vezejugidas.lt, www.autoplius.lt. Tapus TimoCom vartotoju, krovinių ir transporto bižoje virtualiai susitikę partneriai lygiai taip pat vos keliais kompiuterio klavišų paspaudimais patvirtina sutartis.

 

Panašūs straipsniai:

Autorius: BukMatomas

 

Tags: , , , ,