Krovinių paieška Vokietijoje – laisvi kroviniai

Krovinių paieška

Krovinių paieška

Dešimtys vilkikų iš Lietuvos kasdien suka Vokietijos link ir atgal. Tačiau sėkmingai nugabenti užsakovui krovinį – tik pusė darbo. Kiekviena pervežimų bendrovė suinteresuota, kad vilkikai važiuotu netušti, būtų maksimaliai išnaudojami. Be krovinio nuvažiuoti kilometrai ženkliai mažina įmonei tenkančią pelningo sandorio dalį. Kaip surasti krovinius Vokietijoje, jei esame Lietuvoje? Užduotis įmanoma. Į pagalbą vežėjams, ekspeditoriams ateina transporto ir krovinių biržos.

Lyderė Europoje yra krovinių ir transporto birža TC Truck&Cargo®. Jos vartotojų būrį sudaro 85 tūkst. įvairaus dydžio įmonių iš 44 senojo žemyno šalių. Juo populiaresnė ši birža yra Vokietijoje – juk transporto verslo paslaugų teikimo įmonės TimoCom Soft- und Hardware GmbH būstinė yra būtent Vokietijoje, Diuseldorfe. Savo istoriją TimoCom pradėjo lygiai prieš šešiolika metų, tokio pat amžiaus yra jos „pirmagimis“ – transporto birža. Per tuos metus ji ženkliai patobulėjo, išaugo. Šiandien tarptautinė TimoCom komanda su klientais kalba 24 kalbomis, taip pat ir lietuviškai. TC Truck&Cargo® už inovatyvumą Vokietijoje ne kartą pelnė prestižinius verslo apdovanojimus.

TC Truck&Cargo® vartotojams kartu siūlomas visas paslaugų paketas: naudotis internetiniu Europos transporto įmonių katalogu TC Profile®, integruotu elektroniniu žemėlapiu TC eMap®, dalyvauti pervežimo konkursų skelbimo programoje TC eBild®.

Krovinio paieška per TC Truck&Cargo® yra paprasta ir aiški. Programos paieškos laukelyje pasirinkus aktualias šalis (mūsų aptariamu atveju – iš Vokietijos į Lietuvą), monitoriuje išsirikiuoja ištisas pasiūlymų sąrašas – kuriame mieste, kokio svorio bei gabaritų krovinys, koks kėbulo tipas (šaldytuvas, tentu dengta priekaba ar kt.). Tuo gali įsitikinti kiekvienas, apsilankęs transporto verslo paslaugos teikėjo interneto svetainėje www.timocom.lt. Tačiau prisijungti prie programos, derėtis dėl sandorio detalių galima tik tapus krovinių ir transporto biržos vartotoju.

Be abejonės, krovinių pasiūlymų dažniausiai iš Vokietijos į Lietuvą yra mažiau nei transporto pasiūlymų. Tačiau tiesa yra tokia: kas ieško, tas randa!

Panašūs straipsniai:
Šiuolaikinės krovinių paieškos tendencijos
Krovinių birža padeda išvengti brangių vežimų be krovinio

Autorius: BukMatomas

 

Tags: , ,