Krovinių paieška padeda išvengti Merfio dėsnio

Laisvas krovinys – krovinių ir transporto birža

Yra laisvas transportas – nėra krovinio; yra užsakymas gabenti prekes – trūksta transporto. Tai situacija, primenanti Merfio dėsnį: sumuštinis ant žemės krinta sviestu patepta puse. Tokios problemos nežino gal tik sraigė, nes jos „krovinys“ ir „transportavimo priemonė“ visada su savimi. Tuo tarpu vežėjams ir ekspeditoriams tai reiškia prastovas ir netektas pajamas, baimę prarasti užsakovus ir nervus karštligiškai ieškant sprendimo.

Receptas, kaip suktis iš padėties, senokai surastas. Tai krovinių birža – virtuali ekspeditorių ir vežėjų susitikimo vieta.

Turėdamos krovinius, kurių pačios dėl vienų ar kitų priežasčių negali pervežti, šimtai tūkstančių įmonių visoje Europoje kreipiasi į krovinių biržą. Įmonės, kurios turi laisvą transportą, savo transporto pasiūlymus teikia transporto biržoje.

Paprastai tokios biržos yra kombinuotos: krovinių ir transporto. Tai suteikia galimybę pritraukti daugiau vartotojų, geriau tenkinti jų poreikius. Vien tik TimoCom krovinių ir transporto birža turi daugiau kaip 85 tūkst. vartotojų iš 44 Europos šalių, kasdien – iki 300 tūkst. laisvo transporto ir krovinių pasiūlymų.

Kaip realiai veikia krovinių birža? Tarkime, patekote į situaciją, kai yra laisvas krovinys, bet nėra transporto priemonės jam iki gavėjo nugabenti. Savo krovinį pasiūlote krovinių biržoje: nurodote laisvo krovinio svorį, gabaritus, jo buvimo vietą ir gavėją. Jūsų krovinys įtraukiamas į laisvų krovinių sąrašą, tampa matomas visiems vartotojams.

Beje, krovinių ir transporto birža TC Truck&Cargo® naujiesiems vartotojams pirmąsias keturias savaites paslaugas siūlo išmėginti nemokamai.

Krovinių pasiūlymai neužsiguli. TC Truck&Cargo®, kuri turi penkiolikos metų darbo patirtį ir aukštos kvalifikacijos specialistų trisdešimtyje šalių, ekspeditoriams sėkmingai padeda rasti vežėjus. Kaip rodo daugiau nei dešimties metų veiklos Lietuvoje patirtis, krovinių pasiūlymams laisvas transportas atsiranda vidutiniškai per tris dienas.

Krovinių ir transporto biržos vartotojai gali ne tik teikti savo pasiūlymus, bet ir ieškoti sau tinkamų pasiūlymų. Taigi krovinių ir transporto birža sudaro sąlygas vartotojams optimaliai išnaudoti savo pajėgumus.

 

Autorius: BukMatomas

Tags: , , , , ,
Prenumeruoti sklaidos kanalą šiaim įrašui

Vienas atsakymas

Jūsų komentaras