Krovinių ir transporto biržos Lietuvoje

Krovinių ir transporto biržos Lietuvoje

Krovinių ir transporto biržos Lietuvoje

Šiuo metu Lietuvoje veiklą vykdo trys pagrindinės transporto biržos: TimoCom, Trans.eu ir Cargo.lt. Pagrindinis jų veiklos tikslas – teikti kokybiškas paslaugas logistikos rinkos dalyviams – padėti rasti krovinių, transporto ir patenkinti kitus naudotojų technologinius poreikius. Trumpai aptarsime kiekvieną iš jų.

16 metų rinkoje veikianti tarptautinė transporto ir krovinių birža TimoCom startavo su šūkiu „Vežėjai vienijasi prie kompiuterių“. Visą savo veiklos laikotarpį šios biržos kūrėjai ir įgyvendintajai siekė pateikti optimalų krovinių santykį už prieinamą kainą. Inovacijų diegimas – stiprioji šios elektroninės duomenų bazės pusė. TimoCom pirmieji stengiasi realizuoti savo klientų poreikius – visa tai leidžia pagreitinti procesus ir pagerinti darbo kokybę. Šiuo metu vokiečių valdoma birža veikia 44 Europos šalyse ir kasdien rinkai pateikia 450 tūkst. tarptautinių laisvo transporto ir krovinių pasiūlymų. Svarbiausia, kad naudotojams siūlomas saugumo paketas TimoCom Secure, leidžiantis savo veiklos kelyje nesutikti nesąžiningų žaidėjų. Integruoti elektroniniai žemėlapiai, galimybė dalyvauti krovinių ir transporto konkursuose – tai dar kelios stiprios TimoCom pusės.

Nuo 2004 m. rinkoje veikianti transporto birža Trans.eu sėkmingai plečia savo veiklą Vakarų Europoje. Kasdien šios biržos operatoriai siūlo tūkstančius laisvų transporto priemonių ir krovinių. Nuo 2011 m. veikia padalinys Lietuvoje. Patikimumo reitingas TransRisk leidžia pasiekti maksimalaus saugumo krovinių ir transporto paieškoje. Įmonės, užsiregistravusios sistemoje, nuolat tikrinamos. Potencialus naudotojas gali į savo kompiuterį atsisiųsti programą ir nemokamai ja naudotis 30 dienų.

Cargo.lt transporto biržoje registruota per 50 tūkst. įmonių. Kasdien čia apsilanko per 10 tūkst. naudotojų. Dauguma krovinių ir transporto šioje elektroninėje erdvėje yra orientuoti į Rusijos rinką.

Visos Lietuvoje veikiančios transporto biržos kasdien siekia plėsti savo klientų ratą – konkuruoja inovatyviais sprendimais, pasiūlymų kiekiais ir, žinoma, kainomis.

Panašūs straipsniai:

 

Autorius: BukMatomas

Tags: , , , , , ,

Jūsų komentaras