Krovinių gabenimas: Vienas lauke – ne karys

Ekonomika atsigauna, pervežimų poreikis auga. Kai kurios transporto įmonės ima jausti vairuotojų trūkumą. Lietuvoje verslininkai pradeda susimąstyti, užsiimti transporto įmonių paieška ar ekspeditorių paieška – su kuo labiau apsimoka sudaryti sutarį? Galbūt ekspeditoriai gali pasiūlyti lankstesnes kainas, didesnę automobilių pasiūlą, platesnę gabenimo geografiją? Tuo tarpu tarp vežėjų ir ekspeditorių pastaruoju metu susidarė tam tikra įtampėlė. Vežėjai niurna, kad ekspeditoriai dirba be jokių sertifikatų ir licencijų, kad su jais neatsiskaitoma iki šiol priimtais terminais, pataikauja klientams. Kai kurie vežėjai, bendradarbiaujantys su Latvijos ekspeditoriais, tvirtina, jog jie atsiskaito daug tvarkingiau, yra patikimesni partneriai.
Krovinių gabenimo rinkos pagyvėjimas sugrįžta su nauja kokybe. Versle dalyvaujančios įmonės jau negali pasikliauti vien savo jėgomis. Blaškymasis ieškant krovinių ar transporto žada trumpalaikius, nors galbūt ir labai sėkmingus sandorius. Stabiliai veiklai ir verslo plėtrai reikalingi potencialūs verslo partneriai. Būtina tokia partnerystė, kai kiekviena pusė galvoja ne apie tai, kaip iš partnerio išpešti daugiau naudos grynai sau, o yra suinteresuota abipuse nauda.
Plačias potencialių verslo partnerių paieškos galimybes atveria patikima transporto ir krovinių birža. Šis rezervas yra dar nepakankamai išnaudojamas. Modernus įrankis – tai žaibiška, vos per kelias minutes realizuojama transporto įmonių paieška ar ekspeditorių paieška. Viskas vyksta realiu laiku, pageidaujamame segmente, o pasiūla – įspūdinga. Galima pamiršti stresą ir įtarimus dėl partnerio patikimumo, nes visą patikrą už jus jau atliko biržos tarnybos. Dar vienas svarbus privalumas: virtualioje biržoje – kroviniai iš pirmų rankų. Tai reiškia galimybę vežimo pasiūlymus gauti už palankiausią kainą.

Panašūs straipsniai:
Krovinių paieška padeda išvengti Merfio dėsnio

Autorius: BukMatomas

Tags: , ,