Krovinių birža – Būti žingsneliu pirmiau kitų

Transporto įmonės kasdien susiduria su krovinių paieška. Sėkmingai veiklai užtikrinti būtini ne tik operatyviniai, bet ir perspektyviniai planai. Tam, kad įmonė būtų žingsneliu pirmiau kitų, tenka aktyviai suktis ir nuolat mokytis. Versle itin svarbu laiku gauti informaciją. Tas, kas valdo informaciją, yra padėties šeimininkas.

Svarbus informacijos šaltinis yra specializuotos tarptautinės parodos, kuriose ne tik pristatomos transporto bei logistikos naujovės, bet ir susirenka potencialūs verslo partneriai. Tai galimybė užmegzti naujus kontaktus, o galbūt ir pasirašyti pelningas sutartis. Dar ir šį rudenį galima suspėti aplankyti ne vieną tokią parodą. Tie, kuriuos domina tarptautiniai pervežimai Rytuose, rugsėjo 19-21 d. praleis Kazachstano sostinėje Almatoje, transporto ir logistikos parodoje „Transit-Trans Kazachstan‘2012“. Praėjusiais metais šioje parodoje buvo daugiau nei 120 dalyvių iš 14 pasaulio šalių, parodą aplankė per 4 tūkst. lankytojų. Beveik tuo pačiu metu, rugsėjo 20-27 d., didžiulė specializuota paroda rengiama Vakarų Europoje. Tai Hanoveryje (Vokietija) jau 64 kartą rengiama tarptautinė komercinių transporto priemonių paroda IAA. Jos mastai įspūdingi: apie 225 tūkst. kv. m ekspozicijos plotas, per 1,7 tūkst. parodos dalyvių daugiau nei iš 40 šalių, per 240 tūkst. lankytojų savo srities profesionalų. Spalio pradžioje verta būtų aplankyti kaimyninę Baltarusiją: spalio 2-4 d. Minske vyks 6-oji tarptautinė transporto ir logistikos paroda „Transportas ir logistika 2012“.

Transporto sektoriui į pagalbą taip pat ateina Vyriausybė, plėtodama valstybinės svarbos ekonominius projektus, tokius kaip viešieji logistikos centrai, transeuropinis koridorius, Via Baltica ar atominės elektrinės statyba. Panašūs projektai perspektyvoje transporto įmonėms reiškia veiklai palankią dirvą. Sėkmingą krovinių paiešką šalies įmonėms siekia užtikrinti ir šakinės asociacijos. Antai Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA bei Lietuvos pramonininkų konfederacija jau pradėjo diskusijas su „Hitachi“ grupei priklausančia įmone „ESA Logistika“ dėl asociacijos narių įtraukimo į būsimosios atominės elektrinės statybos projektus.

Žvelgiant į ne tokią tolimą perspektyvą… Tų transporto įmonių, kurios yra TimoCom klientės, vadovai gali miegoti ramiau nei kiti jų kolegos. Įtampą dėl įmonės ateities ir krovinių paieškos sumažina transporto biržos konkursų skelbimo programa „TC eBid®“, kurioje TimoCom klientai gali dalyvauti nemokamai. Tai reiškia galimybę neišeinant iš biuro sužinoti apie visoje Europoje skelbiamus pelningus konkursus ir juose dalyvauti.

Panašūs staripsniai:

 

Autorius: BukMatomas

 

Tags: , , ,