Kaip užsitikrinti krovinį „iš pirmų rankų“

Kuo mažiau tarpininkų tarp užsakovo ir vykdytojo, tuo naudingesnis sandoris. Juk kiekviena įsiterpusi papildoma grandis sau atsiriekia pelno dalį, vežėjui tenkanti dalis – mažėja. Kroviniai „iš pirmų rankų“ šiandien ypač aktualūs. Juk transporto įmonių situacija išlieka trapi: ekonomika – sudėtinga, vežėjai po krizės tik pradėjo atsitiesti. Budrumo neleidžia mažinti augančios pervežimo sąnaudos dėl degalų kainų, kelių ir kitų mokesčių. Paskutinė nelabai maloni naujiena – iš Vokietijos, kuri Lietuvos vežėjų maršrutuose užima ypač reikšmingą vietą. Šios šalies Vyriausybė rengiasi įvesti metinį greitkelių mokestį, kuris jau įprastas Austrijoje, Šveicarijoje.

Siekdami užsitikrinti krovinius iš „pirmų rankų“, vežėjai pasitelkia įvairias priemones. Aktuali tiesioginė rinkodara, asmeniniai kontaktai. Tai yra patikimas būdas „pririšti“ klientą. Kitas ilgalaikius sandorius padeda sudaryti pervežimo konkursai.

Sudėtingiau tarptautinėje pervežimų rinkoje. Ar įmanoma čia išvengiant papildomų tarpininkų rasti kelią pas potencialius užsakovus? Be abejonės. Šiuolaikiškas įrankis yra krovinių ir transporto birža. Jos teikiamus privalumus Rytų Europos vežėjai išnaudoja dar nepakankamai.

TimoCom transporto biržos vartotojai kasdien pateikia iki 300 tūkstančių transporto ir krovinių pasiūlymų. Vežėjas gali išsirinkti dešimtis jam aktualių pasiūlymų, ypač gausi jų pasiūla Vakarų Europos valstybėse. Ilgalaikius užsakymus padeda rasti transporto biržos papildoma paslauga – konkursų skelbimo programa. Paprasta ir skaidru: gamintojai pervežimams skelbia konkursus, o kiekvienas TimoCom transporto biržos vartotojas net neišeidamas iš savo biuro gali nemokamai dalyvauti konkursuose visoje Europoje. Transporto ir krovinių biržoje organizuojami pervežimo konkursai turi jau kelerių metų patirtį. Ji patvirtina, kad poreikius atitinkančius paslaugos teikėjus duomenų bazėje galima rasti tiesiog akimirksniu. Paieškos laukelyje tereikia pasirinkti norimą maršrutą, kitus raktinius duomenis.

 

Autorius: BukMatomas

Tags: , , ,
Prenumeruoti sklaidos kanalą šiaim įrašui

Vienas atsakymas

Jūsų komentaras