Kokie pokyčiai vežėjų laukia šių metų LINAVOS kongrese?

Kokie pokyčiai vežėjų laukia šių metų LINAVOS kongrese?

Kokie pokyčiai vežėjų laukia šių metų LINAVOS kongrese?

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ kongresas sulaukė nemažai pačių vežėjų ir žiniasklaidos dėmesio. Daugiausiai diskusijų ir aistrų sukėlė į rinkininį susirinkimą neatvykusių vežėjų tema – kvorumo nebuvo, todėl išrinkti naujojo asociacijos prezidento iš pirmo karto nepavyko.
Esant tokiai neaiškiai situacijai, kai dėl nežinomų priežasčių žmonės tiesiog neatvažiuoja balsuoti, viskas vėl tapo neaišku. Pagrindinis keliamas klausimas yra tas, ar žmonės pavargo, ar jie nebesidomi, ar jie nebetiki, kad asociacijoje kažkas gali pasikeisti pozityvia linkme. Tai turėtų atsakyti organizuojama apklausa-„referendumas“.
Pakartotinis asociacijos kongresas turi įvykti birželio 10 d. Tądien turėtų paaiškėti, kam bus perduotas LINAVOS vairas. Vis dėlto prieš kongresą radosi naujų vėjų. Vienas iš kandidatų į asociacijos prezidento postą – UAB „Krautoma“ vadovas Sigitas Žilius – viešai kreipėsi į Lietuvos žiniasklaidos kanalus, pateikdamas savo pasiūlymą, kaip suaktyvinti vežėjus atvykti balsuoti ir apskritai drąsiau išsakyti savo nuomonę.
S. Žilius pasiūlė surengti viešą anoniminę diskusiją su vežėjais jiems svarbiais klausimais, susijusiais su tolimesniu LINAVOS valdymu ir veiklos gairėmis. Taigi, jo pasiūlyta koncepcija remiasi SMS žinutėmis pateikiamais klausimais, į kuriuos vežėjai turi atsiųsti savo atsakymus. Pirmoji žinutė pasiekė logistikos įmonių vadovus jau vakar. Ji sulaukė labai daug dėmesio, diskusijų ir komentarų. Kokie bus apklausos rezultatai turėtų paaiškėti prieš kongresą. Be to, apklausos duomenys bus pateikti ir kongreso metu.

Rekomenduojame
TimoCom transporto birža, „Vičiūnai“ išvengia grįžimų atgal be krovinių
Rusija baigė „detaliuosius“ patikrinimus pasienyje
IRU: vežėjai gaus pinigų dėl permokų už TIR

Tags: ,

Jūsų komentaras