Klaipėdos uosto rekordinė krova džiugina vežėjus

Klaipėdos uosta krova džiugina vežėjus

Klaipėdos uosta krova džiugina vežėjus

Kasmet, laukdami Klaipėdos uosto krovos metinių rezultatų, vežėjai jau strateguoja kitų metų planus. Mat didėjančios uosto krovos apimtys tiesiogiai atsiliepia ir vežėjų darbui. Kuo daugiau kraunama, tuo daugiau konteinerių iš uosto išveža ir Lietuvos vežėjai. Šių metų tendencijos uoste pradžiugino ne tik uosto administraciją, bet ir logistus.

Šiemet trylika procentų padaugėjo krovinių konteineriuose. Vežėjai turėjo darbo ir nesiskundė įkainiais. Jei imtume laikotarpį nuo šių metų sausio iki birželio, pastebėtume, kad šiemet, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, krauta kone dvidešimt milijonų tonų krovinių. Tai yra beveik 6 proc. daugiau nei 2015 m.

Uosto administracijos atstovai sako, kad kaimyniniuose uostuose krova mažėjo ir tai koregavo logistų darbą – mat mažėjant krovai vilkikų savininkai taip pat turi susitaikyti su mažesniu pelnu ir mažesnėmis darbo apimtimis.

Apibendrinant šiųmetinius uosto krovos rezultatus, galima pasakyti, kad prie augimo prisidėjo išaugęs skystųjų krovinių skaičius. O biriųjų trąšų krova sumenko – tai lėmė mažesnis trąšų poreikis tarptautinėse rinkose.

Rekomenduojame

Tags: , ,

Jūsų komentaras