Kas naujo transporto įmonėse?

Kas naujo transporto įmonėse?

Kas naujo transporto įmonėse?

Dažniausios priežastys, dėl ko įvairios kompanijos patiria didelių nuostolių yra prastovos bei degalai. Siekdama išgyventi nuolatinės konkurencijos sąlygomis, įmonė „Continental Transport“ atrado unikalų darbo metodą, kuris leidžia nebežinoti, kas yra prastovos.

„Volvo Trucks“ kompanijos neseniai atliktame tyrime paaiškėjo, kad neplanuotas prastovas galima sumažinti net iki 80 proc, jeigu sukuriamos sąlygos nuolatos stebėti sunkvežimio būklę bei laiku atlikti techninę prižiūrą. Rezultatus vaizdžiai iliustruoja ir kompanijos „Continental Transport“ vadovo Ryčio Petraičio pateiktas pavyzdys, kuomet pasirinktas darbo organizavimo modelis lemia tai, kad sunkvežimių pirkimai atliekami tuomet, kai žinoma, kad jais bus aptarnaujami konkretūs klientai ilgalaikiams įsipareigojimams. Anot pašnekovo, daugelis transporto įmonių turi daug automobilių, tačiau tai negali garantuoti efektyvaus įmonės darbo. Remiantis minėtu metodu, automobiliai įsigijami tik tuomet, kai jau nuspręsta kokiomis kryptimis ir kokiu pajėgumu jie dirbs. Tai padeda su klientu sukurti tikrą partnerių ryšį.

Nors transporto ir vežėjų rinkoje padėtis dėl susiklosčiusios geopolitinės situacijos ne pati geriausią, tačiau R. Petraitis įsitikinęs, kad daugiausia žalos sudaro neadekvatus kainų nustatymas, kuomet mažos įmonės stengiasi lygiaverčiai konkuruoti su verslo galiūnėmis.

SEB banko prezidento pavaduotojas Aivaras Čičelis pastebi, kad logistikos įmonėms naujų nepatogumų sukelia griežtėjantis veiklos reguliavimas ne tik Vokietijoje, bet ir Belgijoje, taip pat kitų šalių rinkose. Jo teigimu, pravartu į savo parką investuoti nuolatos, kadangi ES lygmeniu keliami vis griežtesni reikalavimai vilkikų techninei būklei. Be to, nuolat atsiras bendrovių, plečiančių savo veiklą ir sudėtingais laikais.

Rekomenduojame:
RUSIJA: ką dar bus uždrausta importuoti į Rusiją?
Europos Komisija susirūpino transporto įmonėmis
Diskutuota apie vairuotojų ir darbdavių problemas Lietuvoje

Tags: , ,

Jūsų komentaras