Kas laukia sunkvežimių rinkos?

Kas laukia sunkvežimių rinkos?

Kas laukia sunkvežimių rinkos?

Sunkvežimių gamintojai jau kurį laiką gyvena ne pačiomis optimistiškiausiomis nuotakomis – pardavimai neauga taip sparčiai, kaip norėtųsi, o logistikos įmonės, įsigydamos sunkiasvores transporto priemones, devynis kartus „pamatuoja“ ir tik dešimtą – „kerpa“.

Atsižvelgdami į tokias rinkos tendencijas, ekonomistai prognozuoja pokyčius rinkoje jau artimiausiu laiku. Mat jie jau vyksta – pavyzdžiui, kinai gerokai koreguoja antrinę sunkvežimių rinką.

Europos panaudotų sunkvežimių prekeiviai jau dabar kalba apie tai, kad kinai veržiasi į kitas rinkas, ypač į Afriką, kur nukreiptos didelės Kinijos gamintojų investicijos.

Esant tokiai situacijai, Europos gamintojų pajamos mažėja, nes jiems sunku konkuruoti su milžiniška Kinijos rinka ir jų siūlomomis sunkvežimių kainomis.

Kinijos gamintojų sunkvežimiai skverbiasi į rinkas su pagreičiu ir, negana to, kasmet darosi vis labiau pripažįstami bei vertinami. Europos gamintojai turės dar labiau pasistengti – nukreipti energiją ir sumanumą ne tik į pardavimus ir naujų rinkų paieškas, bet ir į technologinį tobulinimą.

Rekomenduojame
Švedija: nauji bandymai atskleidė, kad sunkvežimiai gali judėti „laidais“
Techninė apžiūra be kyšių!
Ką vėl sugalvojo Rusija?

Tags: , , ,

Jūsų komentaras