Greitai, greičiau, greičiausiai

Skubus transportas

Šiandieniniame versle greitis ir patikimumas kartais yra svarbesnis už kainą. Pramonės įmonėje, statyboje ar kitame objekte pasitaiko nenumatytų situacijų, kai netikėtai sugenda gyvybiškai svarbus įrengimas ar detalė, ar paaiškėja užsakyto gaminio gamyklinis brokas. Kai brangi kiekviena prastovos minutė, į pagalbą ateina skubus transportas.

Automobilių kelių transportas greitumu nusileidžia oro transportui, tačiau mobilumu yra neprilygstamas. Gali gabenti krovinius sunkiai pravažiuojamais maršrutais ir bekele, krovinį pristatyti „nuo durų iki durų“. Greitas transportas turi ir daugiau operatyvumo rezervų.

Kai kurios krovinius skubiai pervežančios įmonės tvirtina, kad dirba „ženkliai pigiau ir visada greičiau nei įprastos skubių siuntų tarnybos“. Per parą ar dvi skubus transportas gali pasiekti praktiškai bet kurią Europos Sąjungos vietą.

Laiko padeda laimėti operatyvus darbo organizavimas: pasiruošimas bet kuriuo paros metu priimti užsakymą ir išvykti, sustojimų skaičiaus mažinimas (vyksta du vairuotojai).

Jeigu krovinys yra ypač skubus, siūlomas ekspres transportas. Tokią paslaugą teikia nedaugelis transporto įmonių, nes jai organizuoti reikia didesnių logistikos ir transporto pajėgų. Itin skubios siuntos gabenamos vadinamuoju estafetės perdavimo principu, kai krovinys perduodamas iš vieno vairuotojo kitam. Keičiantis vairuotojams, siuntinys iki numatytos iškrovimo vietos gabenamas nesustojant, negaištant laiko privalomam vairuotojų poilsiui. Ekspres transportas yra brangesnis už skubų, tačiau vis tiek pigesnis už oro transportą.

Panašūs straipsniai:

Rentabilus reisas – draugiškesnis aplinkai

 

Autorius: BukMatomas

 

Tags: , , ,

Jūsų komentaras