Diskutuota apie vairuotojų ir darbdavių problemas Lietuvoje

Diskutuota apie vairuotojų ir darbdavių problemas Lietuvoje

Diskutuota apie vairuotojų ir darbdavių problemas Lietuvoje

Liepos mėnesį Susisiekimo ministerijoje vyko susitikimas, kuriame dalyvavo „Linavos“ vadovai, Susisiekimo, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai, Valstybinės kelių transporto ir Valstybinės darbo inspekcijos atstovai, taip pat Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ atstovai. Susitikime buvo aptartos kylančios vairuotojų darbo santykių problemos.

Diskusijoje buvo iškeltas profesinių sąjungų atstovų klausimas dėl, jų manymu, nelegalių ir neteisingų atlyginimo vairuotojams mokėjimo schemų – už nuvažiuotus kilometrus, už atidirbtą dieną arba krovinio vertę. „Linavos“ atstovai iškėlė klausimą dėl vairuotojų darbdavių patiriamų problemų, kurios kyla dėl nesąžiningo kai kurių vairuotojų elgesio.

„Linavos“ socialinių reikalų komiteto primininko Artūro Rutkausko teigimu, susitikime buvo susitarta ieškoti naujų galimybių ginant Lietuvos vežėjų poreikius ir interesus Europos Sąjungoje, ieškoti kompromisų, sprendimų, kurie tenkintų abi šalis.

Taip pat sutarta stengtis atspindėti ir kurti Lietuvos vežėjų ir transporto sektoriaus puikų įvaizdį Europoje. A. Rutkauskui antrino ir Algis Žvaliauskas, Susisiekimo ministerijos viceministras. Jis teigė, kad tiek vežėjų profesinės sąjungos, tiek vežėjų atstovai turėtų ieškoti abiems šalims palankių, naudingų sprendimų, vengti neapgalvotų veiksmų.

Rekomenduojame
Kas vežėjams padės išvengti prastovų netolimoje ateityje?
TYRIMAS: ko Lietuvos vežėjai tikisi iš transporto biržų?
Rusija baigė „detaliuosius“ patikrinimus pasienyje

Tags: ,

Jūsų komentaras