Belgijoje – lietuviškas servisas

Belgijoje – lietuviškas servisas

Belgijoje – lietuviškas servisas

Į Vakarų Europos šalis sunkvežimiai iš Lietuvos važinėja jau seniai ir ši rinka nėra naujiena. Tačiau pagalbą kelyje teikiantys servisai su lietuviškai kalbančiais darbuotojais sutinkami dar gana retai.

UAB „Departus“, kuri atlieka transporto priemonių remontą, Belgijoje neseniai atidarė transporto servisą. Pasak serviso direktoriaus Sauliaus Matuzevičiaus, Belgija pasirinkta dėl to, kad šalyje itin daug sunkvežimių, o įmonės partneriai siūlė rinktis būtent šią šalį.

Kaip tęsia įmonės direktorius, jo servise laukiami klientai iš įvairių šalių, teikiamų paslaugų ir detalių kainos panašios į lietuviškas, svarbu ir tai, kad serviso darbuotojai kalba ne tik lietuvių, bet ir rusų, anglų, olandų bei kitomis kalbomis. Dar vienas serviso privalumas – galimybė vairuotoją, kurio transporto priemonė tvarkoma, apgyvendinti servise, kadangi pagal Belgijos reikalavimus kartą per savaitę vairuotojai privalo nakvoti ne automobilyje.

Serviso teikiamų privalumų yra ir daugiau: klientai gali žiūrėti lietuviškas televizijos programas, klausyti lietuviškų radijo laidų, automobilį palikti nemokamoje saugojimo aukštelėje, išsinuomoti transporto priemonę. Visą parą veikiantis mobilus servisas pasitarnaus ištikus bėdai, padės perkrauti krovinį, suteiks transportavimo paslaugas. Pabrėžiama, jog paslaugos gali būti atliekamos ne tik Belgijoje, bet ir kitose Europos šalyse. Ateityje servisas plėsis į kitas Europos šalis. Yra minčių plėstis į Rusiją, tačiau dėl geopolitinės situacijos jos kol kas atidedamos.

Rekomenduojame

Kaip EK gins Lietuvos vežėjų interesus?
Nuo balandžio pirmosios įsigalios nauja Belgijos kelių mokesčių sistema
Nuo kitų metų darbdaviai privalės deklaruoti dienpinigius

Tags: ,

Jūsų komentaras